Nabídka fotografování bříšek

 

Vaše miminko je ještě v bříšku? Tak to je ta správná chvíle pořídit si s ním první fotografie ... :-)

Co vzít s sebou na focení bříšek

Pokud budete chtít fotografovat těhotenské akty, myslete na to, že těhulkám mizí déle otlaky od gumiček na spodním prádle a oblečení. S sebou na focení si můžete vzít krásné prádlo (v tmavé a světlé variantě, nejlépe černé a bílé), na cestu k nám do ateliéru ale určitě zvolte volné pohodlné oblečení. Do tašky (nebo nejčastěji do kufru auta) zabalte šátky, košilky, těsná tílka, zajímavě střižené kalhotky. Hodit se budou šaty, džíny, jednobarevné i barevné oblečení, pánská košile. Myslete na to, že je třeba, aby s vámi byli na fotografiích stylově a barevně sjednoceni tatínek i děti, takže přibalte něco i pro ně. Jako doplňky se bude hodit vše, co je pro vás typické – šperky, klobouky, kytara … A samozřejmě nezapomeňte vzít i něco pro miminko (co na tom, že je ještě v bříšku) – botičky, dudlík, chrastítka. Rovněž krásné jsou fotografie s červenou růží, s jablkem (symbol zrození nového života), stuha, která se uvazuje kolem bříška atd...

Mám radost z každého Vašeho nápadu. Pokud jste třeba motorkáři, není problém opustit zázemí ateliéru a nafotit venku zajímavé netuctové fotografie.

Ceník

Upozornění

Na fotografování je minimální objednací lhůta 14 dní, ve které si zákazník termín rezervuje a teprve po obdržení zálohy je objednávka závazná. Objednávku posílejte na e-mail:

fotopetrcepek@seznam.cz a do e-mailu uveďte:

  • jméno, příjmení a telefonický kontakt
  • cca 3 termíny, kdy by Vám fotografování vyhovovalo
  • o který balíček máte zájem
  • o jaký druh fotografování máte zájem

Následně obdržíte e-mailem bližší informace s výzvou k uhrazení zálohy. Ta činí 1/2 z ceny vybraného balíčku. Záloha je nevratná při zrušení fotografování ze strany klienta.. Po obdržení zálohy je Váš termín závazně rezervován.