Profesionální služby

Vítáme Vás na našem webu. Mohli bychom na tomto místě psát o odborných školeních nebo o kurzech a výstavních workshopech, které jsme absolvovali, protože profesionalita je základem kvalitně odvedené práce. V našem týmu dvou fotografů  nabízíme kromě svých odborných znalostí, zkušeností a kvalitní techniky především individuální přístup. S maximální zodpovědností přistupujeme ke všem vašim požadavkům a přáním, abychom zaznamenali to podstatné ve vašem osobním i společenském životě. Vždyť svatební den, křtiny, maturitní ples, firemní večírek a mnoho dalších akcí si zaslouží být uchováno nejen ve vaší paměti.

Fotografujeme špičkovou technickou od fy Canon, s nejkvalitnějšími objektivy "L" kové řady a s bohatým příslušenstvím. Pro komplexní služby především u svatebního fotografování zajistíme jak líčení a česání nevěstám, tak i svatební šaty pro nevěsty a obleky pro ženichy. Vzhledem k tomu, že jsme fotografovali na desítkách míst nejen po východočeském kraji, ale i na jiných místech ČR, jsme schopni vám doporučit místa jak na obřad, tak i na hostinu.

Pro ateliérovou fotografii disponujeme 2 sadami ateliérových světel (po 3ks) s papírovýmy a látkovými pozadími včetně klíčovacího. Jsme schopni postavit mobilní ateliér prakticky kdekoliv, kde je dostatek místa pro postavení konstrukce. K dispozici máme i zábleskové světlo se zdrojem pro fotografování v místech, kde není přístup k elektrice.

Věnujeme se pokročilé postprodukci při následném zpracování fotografií. Rovněž i co se týká samotného výstupu, tak díky propojení počítačů s tiskárnou máme plnou kontrolu nad výslednými fotografiemi. Pro tisk používáme tiskárny Epson s originálními inkousty s dlouhodobou zárukou na trvanlivost barev.

Bude pro nás potěšením, když se na náš tým obrátíte a využijete některou z našich nabídek.

Náš tým

fotograf  fotograf

 Petr Čepek

Petr Elis

  Petr-elis  
 Nová Paka  Jičín - Veliš
    fotogalerie
 
    kontakt 608 733 649 (email: fotopetrcepek@seznam.cz)