Rodinné foto

 Nabídka rodinné fotografie zahrnuje fotografování rodin a dětí. Fotografování probíhá především v ateliéru, nebo je možné fotografovat i ve Vašem domově, či na jiném vybraném místě. Do rodinného fotografování patří i nabídka fotodokumentací z různých rodinných oslav.  

Rodinná fotografie v podobě kalendáře, fota na plátno, fotografií v rámečkách je vhodným dárkem pro prarodiče, stejně tak jako velkoformátová fotografie může být ozdobou do vašeho domova.

Co vzít sebou na rodinné fotografování

Sladěné oblečení v bílé a tmavé variantě, např. bílá košile, bílá halenka, popř. bílé tričko bez potisku, modré rifle, riflová sukně. Sportovní bolečení, šaty, oblek, vše co je vám přirozené a příjemné. Pro retro fotografii je vhodné mít ssebou i různé doplňky jako jsou korále, kabelky, pokrývky hlavy (šátky, klobouky, baretky). Fotografuje se buď na boso, nebo v čisté obuvy.

Ceník

Děti

Od podzimu 2010 fotografuji v originálních retro kostýmech pro děti ve věku od 7 do 12 let. Pokud mohu doporučit, tak pro děti je nejpřirozenější fotografivání v exteriéru, kde je možno je zachytit v přirozeném pohybu (mohou si hrát s míčem, foukat bublifuk). V ateliéru ne všechny děti vydrží pózovat a dívat se do objektivu a proto počítáme i s tím, že se fotografování v rámci zvoleného balíčku protáhne.

Co vzít sebou na fotografování dětí.

Batolata - Určitě se budou hodit oblečky jednoduché i ve výrazných barvách, světlé i tmavé oblečení. Plenku, jídlo i pití, protože jen spokojené dítě se nám společnými silami podaří nafotit. Na fotkách budou hezké kapucky župánků, košile, lacláče, kšiltovky, botičky, mašle do vlasů. A samozřejmě hračky, klidně i ty hlučné. Budeme muset získat pozornost dítěte a každá pomůcka bude dobrá.

Děti od jednoho roku - Děti se nechají přesvědčit na dvoje až troje převlečení, takže stačí pět až šest kompletů oblečení, ze kterých budeme při focení vybírat. Dále pak čisté boty (nebo se může fotit naboso). Doporučujeme vzít především vlastní hračky. Není pak takový problém jednotlivé hračky vyfotit a nahradit jinými. Moc dospělých je v tomto případě na škodu, stačí maminka nebo oba rodiče, jinak jsou děti roztěkané a focení může být opravdu dost náročné. A samozřejmě na společné fotky je dobré být barevně sladěni.

Miminka - newborn

Je to tady – Vaše miminko vykouklo na svět. Je daleko krásnější a dokonalejší, než jste si vůbec dokázali představit. I když první dny (týdny, měsíce …) jsou náročné, určitě stojí zato posbírat zbytky poporodních sil a přijet se k nám vyfotit.

Co vzít sebou na newborn fotografování.

 Pro miminko vezměte plenky. Pokud chcete především fotky nahatého děťátka, nic víc s sebou nepotřebujete. Dále vypadají dobře košilky, džíny,šatičky, sukýnky, bodýčka,čepičky.

Pokud budete chtít společné fotky, přihoďte i pro sebe náhradní oblečení, protože s velkou pravděpodobností budete poblinkaní. A samozřejmě bude hezké, když budete barevně sladění.

 Pro rodiče, kteří se nechtějí vydávat s malým miminkem mimo domov, máme nabídku fotografování ve vašem domově!

Upozornění

Na fotografování je minimální objednací lhůta 14 dní, ve které si zákazník termín rezervuje a teprve po obdržení zálohy je objednávka závazná. Objednávku posílejte na e-mail:

fotopetrcepek@seznam.cz a do e-mailu uveďte:

  • jméno, příjmení a telefonický kontakt
  • cca 3 termíny, kdy by Vám fotografování vyhovovalo
  • o který balíček máte zájem
  • o jaký druh fotografování máte zájem

Následně obdržíte e-mailem bližší informace s výzvou k uhrazení zálohy. Ta činí 1/2 z ceny vybraného balíčku. Záloha je nevratná při zrušení fotografování ze strany klienta.. Po obdržení zálohy je Váš termín závazně rezervován.