Fotografování pro ženy

Nabídka osobního fotografování pro ženy fashion, glamour, budoir, portét, akt, netradiční “aranžované” fotografie. Fotografování se řídí Vašimi požadavky - je možné vybírat z různých prostředí  - ateliér, exteriér, půda, sklep, penzion, zámecké interiéry, moderní resorty a v neposlední řadě pro fashion a portétové fotografie majestátní interiéry kostelů a chrámů, které každé ženě v nádherných šatech či moderním outfitu dodají nenahraditelné kouzlo. Pro zdůraznění emocí jsou vybrané fotografie "pocitově" laděny a upravovány (čb, sépie, selektivní colorizace, filtry, malba). Z fotografií pak vzniká oblíbený dárek pro partnery, popř. mohou sloužit k vlastní prezentaci, pokud by žena uvažovala o proniknutí do oblasti modelingu. Pro snadnější domluvu preferuji osobní setkání v atelieru před fotografováním, při větší vzdálenosti konzultace e-mailem. Plátna používaná pro fotografování jsou doplněna netradičními ručně malovanými pozadími na sololitové desky, které vytvářejí originální podobu pozadí (narozdíl od klasických a ostatními fotografy používaných pláten).   Ceník

Zajištění líčení, česání, zapůjčení šatů

Líčení

Pro ženy zajišťujeme líčení jak v Nové Pace, tak v Jaroměři. Líčení a make-up je nedílnou součástí fotografování. Je však důležité - zvláště u make-upu, aby byl provedené profesionálem, aby při se při fotografování pleť neleskla. Je dobré mít sebou na focení pudr. Jsme sice schopni vyretušovat i neodbornou vizáž (ukázka), ale je daleko lepší zvolit zkušené odborníky.

Česání a styling

Účes není pro všechny druhy fotografování jednotný. Zvláště pro "retro" je nutné účes přizpůsobit fotografované scéně a době, kterou má vystihovat.

Zapůjčení šatů

Při fotografování v ateliéru v Jaroměři je možné si zapůjčit z bohatého výběru šatů a dalších doplňků. Toto pro Vás zajistí salon Ráj šatů.

Budoir

Img_8067-web

Budoir "všeobecně" býval součástí apartmá dámy soukromého charakteru (tedy nesdílených ostatní společností), typicky doplňující koupelnu a ložnici. Tato místnost byla určena pro převlékání a obsahovala pro to potřebný nábytek. Později (ve viktoriánské éře a začátku 20. století) se význam změnil na místnost pro typicky ženské aktivity, například vyšívání a trávení času.

Budoir ve fotografii je na pomezí mezi styly glamour či fashion, jeho snahou je vystihnout intimitu a bezprostřednost u modelky, která je na snímcích v prádle bez explicitní nahoty. (zdroj: Wikipedie)

Co vzít s sebou na budoir focení?

Na budoir focení si s sebou vezměte krajkové prádlo, košilky, podvazky, korzety, vhodné jsou též různé  doplňky, jako jsou šátky, kabelky, klobouky, krajkové masky, rukavičky, korále, náhrdelníky atp. Rovněž různé druhy od kozaček po lodičky.

Glamour

Glamour (angl. půvab) je fotografický žánr, který se snaží zachytit krásu, půvab a přitažlivost ženského těla. Do tohoto fotografického žánru patří spoře oděná či polonahá těla, ale glamour není  erotická fotografie  – choulostivější partie jsou vhodně zakryty oblečením, případně i jinou částí těla.

Někdy se glamour blíží módní fotografii, ale rozdíl se dá najít v tom, že u glamouru není primární důraz na oblečení, ale na modelku. Též, u "glamour" fotografování  se modelka dívá častěji do objektivu, což by u módní fotografie, která má prodávat módu, mohlo odpoutávat pozornost zákazníka od inzerovaného oblečení. (zdroj: Wikipedie)

Co vzít s sebou na glamour focení?

Obdobné jako u budoir.

Upozornění

Na fotografování je minimální objednací lhůta 14 dní, ve které si zákazník termín rezervuje a teprve po obdržení zálohy je objednávka závazná. Objednávku posílejte na e-mail:

fotopetrcepek@seznam.cz a do e-mailu uveďte:

  • jméno, příjmení a telefonický kontakt
  • cca 3 termíny, kdy by Vám fotografování vyhovovalo
  • o který balíček máte zájem
  • o jaký druh fotografování máte zájem

Následně obdržíte e-mailem bližší informace s výzvou k uhrazení zálohy. Ta činí 1/2 z ceny vybraného balíčku. Záloha je nevratná při zrušení fotografování ze strany klienta.. Po obdržení zálohy je Váš termín závazně rezervován.