Nabídka fotografování párů, skupin

Nabídka fotografování párů a skupin poskytuje obdobnou nabídku jako fotografování  rodin. Fotografování se řídí Vašimi požadavky - je možné vybírat z různých prostředí (ateliér, exteriér, půda, sklep, penzion). Pro zdůraznění emocí jsou vybrané fotografie "pocitově" laděny a upravovány (čb, sépie, selektivní colorizace, filtry, malba atp.).

Pro zamilované páry, snoubence a pro ty, kdo touží po spontánních fotografiích v přírodě máme nabídku fotografování "rande". Fotograf minimálně pózuje, nechává vám prostor pro vaší vlastní iniciativu, aby vše bylo co nejpřirozenější. Máte nějaké oblíbené místo v přírodě, kam rádi chodíte? Hrad, či zámek, kde vás váš přítel požádal o ruku? Nebo místo, které vám je jakýmkoliv jiným způsobem blízké? Rádi vám zhotovíme na vašem rande -ti fotografie, které vám budou přípomínat krásné a vzácné společné chvíle "zamilovaného páru".

Pro snoubence nabízíme fotografování na svatební oznámení za zvýhodněnou cenu.

Co vzít s sebou na párové focení?

Do ateliéru  - sladěné oblečení v bílé a tmavé variantě, např. bílá košile, bílá halenka, popř. bílé tričko bez potisku, modré rifle, riflová sukně. Sportovní bolečení, šaty, oblek, vše co je vám přirozené a příjemné.  Fotografuje se buď na boso, nebo v čisté obuvy.

Do exteriéru - nejvhodnější je přírodně zbarvené oblečení, nemusí být bílé, nebo černé, tak jako do ateliéru, ale určitě je dobré, aby bylo sladěné. Je dobré vyhnout se barvám jako je oranžová, nebo jiná "křiklavá" barva a pokud možno trička bez potisků. Vyjímkou je, že by to bylo vaše zvláštní přání :-)

Ceník

Upozornění

Na fotografování je minimální objednací lhůta 14 dní, ve které si zákazník termín rezervuje a teprve po obdržení zálohy je objednávka závazná. Objednávku posílejte na e-mail:

fotopetrcepek@seznam.cz a do e-mailu uveďte:

  • jméno, příjmení a telefonický kontakt
  • cca 3 termíny, kdy by Vám fotografování vyhovovalo
  • o který balíček máte zájem
  • o jaký druh fotografování máte zájem

Následně obdržíte e-mailem bližší informace s výzvou k uhrazení zálohy. Ta činí 1/2 z ceny vybraného balíčku. Záloha je nevratná při zrušení fotografování ze strany klienta.. Po obdržení zálohy je Váš termín závazně rezervován.