Dárkové poukazy


  

 

Dárkové poukazy na fotoslužby, fotoknihy, obrazy na plátno a další foto služby

Dárkový poukaz lze vystavit prakticky na jakýkoliv foto balíček, popř. "ušít" na míru. Je vhodné jej doplnit věnováním. Zpracovaný poukaz Vám můžeme zaslat mailem, poštou, nebo předat osobně. V tištěné podobě je ve formátu 15 x 20 s bílým rámečkem jako klasická fotografie. Za jeho vystavení (tisk) nic neplatíte.

Dárkový poukaz k vánocům bývá nejlepší volbou, když přemýšlíte o dárku, kterým byste své blízké či přátele potěšili. Můžete jej věnovat nejen jednotlivci, ale i rodině. Dárkový poukaz na fotobraz v sobě zahrnuje zpracování fotografie do patřičného rozměru (foto na plátno musí mít přesah okolo rámu). Lze vystavit též na zpracování fotoknihy a to nejen z našich fotografií, ale je možné objednat i fotoknihu s naskenováním vašich fotografií  (pro vytvoření rodinné kroniky). Naskenování vašich fotografií do fotoknihy je zdarma.

Rovněž zajišťujeme Dárkové poukazy spojené s ostatními službami přináležejícími k fotografování. Tj. Dárkový poukaz na líčení, na česání, na malování nehtů, na půjčení svatebních či společenských šatů.